Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Group
tr: Grup

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: group
tr: grup

en: Features
tr: Özellikler

en: body
tr: gövde

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar
