Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: group
uk: група

en: Features
uk: Властивості

en: body
uk: тіло

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: Determine if this is an OG group.
uk: Визначіть, чи це група ОГ.
