Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: group
vi: nhóm

en: Features
vi: Tính năng

en: body
vi: phần thân

en: Basic page
vi: Trang cơ bản

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
vi: Kiểu nội dung <em>Trang</em> bao gồm các nội dung tương đối ít thay đổi, ví dụ như một trang 'Giới thiệu'.
