Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Group
es: Grupo

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: group
es: grupo

en: Features
es: Características

en: body
es: cuerpo

en: Basic page
es: Página básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
es: Utilice <em>páginas básicas</em> para el contenido estático, por ejemplo la página 'Sobre nosotros'.

en: Groups audience
es: Grupos de audiencia

en: Determine if this is an OG group.
es: Determina si este es un grupo OG.
