Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: group
nl: groep

en: body
nl: berichttekst

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Groups audience
nl: Doelgroepen

en: Determine if this is an OG group.
nl: Bepaal of dit een OG-groep is.
