Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Group
oc: Grop

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.
