Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Group
pt: Grupo

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: group
pt: grupo

en: Features
pt: Funcionalidades

en: body
pt: corpo

en: Basic page
pt: Página básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pt: Use as <em>Páginas básicas</em> para conteúdo estático, como por exemplo a página "Sobre nós".

en: Groups audience
pt: Grupos de audiência
