Organic Groups Fieldable Panels Panes (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Basic page
ta: அடிப்படை பக்கம்
