OG GroupContent (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Authored by
af: Geskep deur

en: File attachments
af: Lêer-aanhangsels

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
