OG GroupContent (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Calendar
ar: التقويم

en: Events
ar: الفعاليات

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: Blogs
ar: مدونات

en: Unpublished
ar: غير منشور
