OG GroupContent (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: File attachments
be: Дадаткі

en: Blogs
be: Блог

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: polls
be: апытанні
