OG GroupContent (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Authored by
bg: Написано от

en: Calendar
bg: Календар

en: File attachments
bg: Прикачени файлове

en: Blogs
bg: Истории
