OG GroupContent (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Blogs
bo: ཟིན་བྲིས
