OG GroupContent (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Authored by
bs: Napisao

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Events
bs: Događaji

en: File attachments
bs: File attachment
