OG GroupContent (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Calendar
ca: Calendari

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Blogs
ca: Blocs

en: Unpublished
ca: Sense publicar
