OG GroupContent (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Authored by
cs: Autor

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Events
cs: Události

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: Blogs
cs: Blogy

en: Unpublished
cs: Skryto
