OG GroupContent (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Calendar
da: Kalender

en: Events
da: Begivenheder

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: File attachments
da: Vedhæftede filer

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: polls
da: afstemninger

en: events
da: begivenheder
