OG GroupContent (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: Authored by
eo: Verkita de

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj

en: Blogs
eo: Blogoj
