OG GroupContent (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Authored by
et: Autor

en: Calendar
et: Kalender

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: Unpublished
et: Avaldamata
