OG GroupContent (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Calendar
fa: تقویم

en: Events
fa: رویدادها

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Blogs
fa: وبلاگ‌ها

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Wikis
fa: ویکی‌ها
