OG GroupContent (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Calendar
gl: Calendario

en: Events
gl: Eventos

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Blogs
gl: Blogues

en: Unpublished
gl: Non publicado
