OG GroupContent (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Weight
id: Bobot

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Calendar
id: Kalender

en: Events
id: Acara

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: File attachments
id: Sisipan file

en: Blogs
id: Blog

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: events
id: acara
