OG GroupContent (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Authored by
is: Höfundur

en: Calendar
is: Dagatal

en: Events
is: Viðburðir

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: File attachments
is: Skráarviðhengi

en: Blogs
is: Blogg

en: Unpublished
is: Ekki birt
