OG GroupContent (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Events
ja: イベント

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: File attachments
ja: ファイルの添付

en: Blogs
ja: ブログ

en: Unpublished
ja: 非掲載
