OG GroupContent (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: File attachments
km: ឯកសារភ្ជាប់របស់​ឯកសារ

en: Blogs
km: កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ
