OG GroupContent (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Blogs
kn: ಬ್ಲಾಗ್ ಗಳು
