OG GroupContent (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Authored by
lv: Autors

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Events
lv: Notikumi

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Blogs
lv: Blogi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
