OG GroupContent (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
