OG GroupContent (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Authored by
pl: Autor

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: File attachments
pl: Załączniki

en: Blogs
pl: Blogi

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Announcement
pl: Ogłoszenie

en: Wikis
pl: Wiki
