OG GroupContent (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Authored by
sk: Autor

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Events
sk: Udalosti

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Blogs
sk: Blogy

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
