OG GroupContent (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Blogs
th: บล็อก
