OG GroupContent (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos

en: File attachments
ast: Ficheros axuntos
