OG GroupContent (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: File attachments
bn: ফাইল এটাচমেন্ট সমূহ

en: Blogs
bn: ব্লগসমূহ
