OG GroupContent (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Calendar
cy: Calendr

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: File attachments
cy: Atodiadau ffeil

en: Blogs
cy: Blogiau
