OG GroupContent (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: File attachments
dz: ཡིག་སྣོད་མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Blogs
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།
