OG GroupContent (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Events
el: Γεγονότα

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: File attachments
el: Συνημμένα αρχεία

en: Blogs
el: Ιστολόγια

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
