OG GroupContent (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Events
eu: Gertaerak

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: Blogs
eu: Blogak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
