OG GroupContent (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Calendar
fr: Calendrier

en: Events
fr: Évènements

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: File attachments
fr: Fichiers attachés

en: Unpublished
fr: Non publié
