OG GroupContent (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Weight
hi: मान

en: edit
hi: संपादन करें

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: File attachments
hi: संचिका संलग्नी

en: Blogs
hi: ब्लॉग

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
