OG GroupContent (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Authored by
it: Creato da

en: Calendar
it: Calendario

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: File attachments
it: File allegati

en: Blogs
it: Blog

en: Unpublished
it: Non pubblicato
