OG GroupContent (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Blogs
jv: Blog
