OG GroupContent (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: File attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Blogs
ka: ბლოგები
