OG GroupContent (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Authored by
kk: Автор

en: File attachments
kk: Файл қосымшалар

en: Blogs
kk: Блогтар
