OG GroupContent (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: File attachments
ku: لکاندنی پاشکۆ

en: Blogs
ku: بڵاگه‌کان
