OG GroupContent (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Events
lt: Įvykiai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
