OG GroupContent (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Calendar
nn: Kalender

en: File attachments
nn: Vedlagte filer

en: Blogs
nn: Bloggar

en: Unpublished
nn: Upublisert
