OG GroupContent (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Authored by
ro: Autor

en: Events
ro: Evenimente

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: Blogs
ro: Jurnale

en: Unpublished
ro: Nepublicat
