OG GroupContent (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Authored by
ru: Автор

en: Calendar
ru: Календарь

en: Events
ru: Мероприятия

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: File attachments
ru: Прикрепленные файлы

en: Blogs
ru: Блоги

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Wikis
ru: Вики
