OG GroupContent (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Authored by
sl: Avtor

en: File attachments
sl: Pripete datoteke

en: Blogs
sl: Blogi
