OG GroupContent (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: File attachments
sq: File të bashkangjitur

en: Blogs
sq: Ditarë
